Litery przestrzenne – oznakowanie budynku literami przestrzennymi 3D

Litery przestrzenne to świetny sposób na nowoczesny sposób reklamy naszej firmy, który z całą pewnością zwróci uwagę potencjalnego klienta oraz przyciągnie jego wzrok. Litery przestrzenne to jeden ze sposobów zaznaczenia obecności reklamy. Możemy wyróżnić wiele rodzajów liter przestrzennych. Np. litery przestrzenne z efektem halo. Z całą pewnością przyciągają one wzrok. Możemy wybrać litery przestrzenne z pcv, to idealny wybór dla wszystkich firm, które właśnie pojawiły się w okolicy i pragną zaznaczyć swoją obecność. Litery z PCV są eleganckie i gustowne. Z całą pewnością dodadzą naszej firmie prestiżu. Jeżeli litery przestrzenne mają znaleźć się we wnętrzu naszego mieszkania, to możemy postawić na litery przestrzenne ze styroduru. Styrodur jest to materiał lekki oraz tani, a przy tym bardzo łatwy w obróbce, z tego powodu chętnie jest wybierany przez producentów. A do tego można pomalować go na dowolny, wybrany przez nas kolor. Jednak ze względu na ich wytrzymałość zaleca się ich montaż jedynie we wnętrzach. Zazwyczaj mocuje się je na kleju bezpośrednio do ściany.
Możemy także wybrać litery przestrzenne z pleksi. Dają one wrażenie błyszczącego szkła, które przyciąga uwagę. Ich obróbki dokonuje się laserowo. Litery takie możemy podświetlić LEDami. W jaki sposób montuje się litery przestrzenne? Zazwyczaj za pomocą konstrukcji nośnych oraz przy pomocy podnośników lub lin alpinistycznych. Jak widać, montaż liter przestrzennych wymaga posiadania specjalistycznego sprzętu. Firmy wykonujące litery przestrzenne zajmują się jednak również ich montażem, dlatego nie musimy się o to martwić.
Jeśli posiadamy już projekt liter przestrzennych, to możemy wysłać je do wykonania. Jeśli nie posiadamy projektu i kompletnie nie wiemy w jaki sposób powinien on wyglądać, to spokojnie możemy zlecić jego wykonanie firmie reklamowej. Wykonają one dla nas nawet kilka projektów, spośród których wybierzemy ten, który najbardziej nam odpowiada. Oczywiście możemy także dokonać drobnej korekty w projekcie. Dzięki czemu będzie nam on bardziej odpowiadał.